Strana 1 od 2 1 2 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Datum registracije
    14.06.2021

GIVEAWAY za sve članove Florence Zajednice! [čitaj detaljno]

Poštovani i cijenjeni forumaši/igrači Florence zajednice,

Dakle kao što znate Mi smo tek oformljena zajednica, gradimo se još uvijek i sakupljamo databazu igrača koji su ISKLJUČIVO posvećeni Florence Zajednici i kroz naš rad obostrani i zalaganje učinit ćemo ovo mjesto jednim od boljih na Balkanu, ali možda i šire.
    Svaki početak, sve, ne samo jedne gaming zajednice već i svega ostalog je TEŽAK ali trudimo se da Vam svakim danom kroz orginalnost i profesionalnost dokažemo Vama kao igračima da ste na pravom mjestu i da ćete pamtiti ovu zajednicu kao neki lijep početak iskustva kroz sve godine koje ćemo da skupa svi prođemo.
    Kako Vam je bitan status na našem serveru, isto tako je bitan i forum gdje se igrači malo slobodnije ponašaju u skladu sa, naravno, forumskim pravilima.

Odlučili smo da Vas nagradimo za vašu trenutnu zainteresovanost za ovu zajednicu, te samim tim ćemo i nagraditi svakog člana ove zajednice nagradom koju zaslužuje,
    vaše je samo da se javite i to je to.

Svrha ove nagradne igre ili je nazovite kako hoćete je da oživimo i ovu stranu zajednice (ciljam na forum), jer kao što sam ranije napisao JAKO ali JAKO je bitan ovaj segment kroz Vaše igranje na ovoj zajednici (u ovom slučaju Florence SAMP serveru).

NAPOMENA: Nagradu će dobijati samo oni koji se jave ispod i koji IMAJU PREKO 20+ napisanih postova na forumu, napisat ću par napomena da ne moram svima posebno odgovarati iznova.

*KAKO DOBITI NAGRADU?*
    Nagradu će dobiti svi koji popune navedeni formular i koji imaju na svom forum nalogu preko 20+ postova.

*GDJE ĆEMO DOBITI NAGRADU?*
    Nagradu u zavisnosti koja je (koju želite *SAMO JEDNA*) ćete dobiti ili InGame ili preko foruma od mene.

*ŠTA ĆU DOBITI KAO NAGRADU?*
    Dobijate ili određenu svotu novca[200k]/automobil/stan/kuću na vaš nalog na serveru ili određeni broj postova na forumu/veličinu avatara na forumu 400x400/"Florence FAN" badge i boju na forumu(ukoliko niste član nekog forum tima)/unikatan Florence avatar 400x400

*KADA ĆU DOBITI NAGRADU?*
    Nagradu ćete dobiti u vrlo kratkom roku, svako smaranje oko nagrade ili pokušaj neke prevare da niste dobili a zapravo jeste rezultirat će kaznom a ne nagradom.
    Isključivo ovu nagradu dijelim JA ili neko od vlasnika ovoga servera jer ću biti obavješten ko je dobio, a ko nije!

*ŠTA DOBIJAM OVOM NAGRADOM?*
    Ovom nagradom dobijaš ono što TI zapravo želiš, a kada se nešto dijeli kao nagrada zašto i ne uzeti ukoliko će to donijeti dobrobit ovoj zajednici!

[MORATE NAVESTI ŠTA ŽELITE OD NAGRADE I KOJU SA OVE LISTE!!]
    IG NOVAC 200K
    AUTOMOBIL PO ŽELJI
    STAN (LOKACIJA PO ŽELJI)
    KUĆA (LOKACIJA PO ŽELJI)
    FORUM POSTOVI (200+)
    VELIČINA AVATARA 400X400
    FLORENCE FAN BAGDE I BOJA
    UNIKATAN FLORENCE AVATAR

BONUS NAGRADA: Znači ko god se prijavi dole putem navedenog formulara pored nagrade koju će dobiti iznad što je napisano, dobit će i BONUS nagradu od Florence zajednice minimalno 1lvl i 100.000$ na serveru kao poklon od nas. Napominjem bilo kakav upit kada ćete dobiti nagradu (iako ću se potruditi u što kraćem roku) bilo to na serveru/forumu/fb stranici automatski Vas križam i izostavljam iz ove nagradne igre. Svi ćete dobiti budite sigurni, samo Vaše stpljenje je jako bitno a nama bi to značilo dosta!

Hvala Vam što ste ponosni član ove zajednice!

Formular
    Kod:

Vaš NICK na forumu:
    Vaše Ime_Prezime na serveru:
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko):
    Koju nagradu želite InGame/Forum i koja (*SAMO JEDNA*): 
    [/CENTER]

BABUKA

John Abruzzi avatar
    Datum registracije
    25.06.2021

Odg: GIVEAWAY za sve članove Florence Zajednice! [čitaj detaljno]

Vaš NICK na forumu: John Abruzzi
    Vaše Ime_Prezime na serveru: John Abruzzi
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): vidi se trud staffa, zelja da se napravi nesto kvalitetno i dobro, sve sto je potrebno: youtubera više i cesci updati.
    Koju nagradu želite InGame/Forum i koja (*SAMO JEDNA*): Maverick (vozilo), ako ne moze onda infernus
    THEY SAY I CHANGED A LOT, I SAY A LOT CHANGED ME.

Veljko_Hekler avatar
    Datum registracije
    27.06.2021

Vaš NICK na forumu: Veljko_Hekler
    Vaše Ime_Prezime na serveru: Veljko_Hekler
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): Dosta truda su pokazali administratori i Gs-ovi da ucine ovu zajednicu sto boljom za sve igrace,pokazana zainteresovanost za igrom svih na zajednici nadam se da ce ovo biti najbolja zajednica na Balkanu.Stvar koja fali po meni na ovoj zajednici su nekoliko starih samp youtubera kako bi privukli igrace.
    Koju nagradu želite InGame/Forum i koja (*SAMO JEDNA*): Automobil po zelji (Infernus)
    |LSMD-LIDER|

Datum registracije
    04.07.2021

Vaš NICK na forumu: peki444
    Vaše Ime_Prezime na serveru: Petar_Lucic
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): Admini, vlasnici, moderatori svi super, server jeben, ekipa je super ali ima i idiota da se ne lazemo..
    Koju nagradu želite InGame/Forum i koja (*SAMO JEDNA*): kuca u lsu

Vaš NICK na forumu: Jovan_Esan
    Vaše Ime_Prezime na serveru: Jovan_Malaz
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): Od mene imate odlicno misljenje vasa zajednica je po meni jedna od najjacis svaka cast
    Koju nagradu želite InGame/Forum i koja (*SAMO JEDNA*): Automobil sultan ako ne moze onda huntley
    Izmenio/la Jovan_Esan; 29.07.2021 u 19:54.

Vaš NICK na forumu: Lorenzo Mannino
    Vaše Ime_Prezime na serveru: Lorenzo_Mannino
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): predobra zajednica duse mi, dosta truda ulozeno u nju, predobar staff svidja mi se, dobri lideri. Predobar server iskreno.
    Koju nagradu želite InGame/Forum i koja (*SAMO JEDNA*): Unikatan florence avatar

Dobio si avatar.

VENDETTA
    Ja sam doktor.

Vaš NICK na forumu: Diego_Malaz
    Vaše Ime_Prezime na serveru: Diego_Malaz
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): Extra server dosao sam na server preko Youtub kanala Ekroo i mogu vam reci da mi je najdrazi server!
    Zelio bih osvojiti automobil po zelji!

Datum registracije
    27.06.2021

Vaš NICK na forumu: Taylor Wily
    Vaše Ime_Prezime na serveru: Taylor Wily
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): Mislim da je ova zajednica odlicna sto se tice svega, i u kojem je roku otvorena zajedica i sve i kako je ispalo msm da je top, ima par tih sitinca sto se treba doraditi ali sve u svemu kakvih zajednica ima ova je zlata
    InGame (Vozilo Huntley, razlog zasto bas to je zato sto ga nema u salonu i ne moze se kupiti a oduvjek sam u SAMPu imao Huntley pa navika sta ces)

Itachi Uchiha avatar
    Datum registracije
    30.06.2021

Vaš NICK na forumu: Itachi Uchiha
    Vaše Ime_Prezime na serveru: Itachi Uchiha
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko): Jedna od boljih zajednica na kojima sam igrao, staff je odlican, vidi se da je dosta truda ulozeno u zajednicu, zajednica je otvorena relativno skoro a vec smo imali i po 50 igraca na serveru
    , mislim da to govori koliko smo jaki, idemo sad jos jace!
    400x400 velicina avatara

Izmenio/la Itachi Uchiha; 29.07.2021 u 03:04.

Vaš NICK na forumu:Kiko Castello
    Vaše Ime_Prezime na serveru:Kiko_Castello
    Mišljenje o Florence zajednici(ukratko):Florence je jedan od boljih servera, nadam se da ce jos napredovati, svaka cast vlasnici!
    Koju nagradu želite InGame/Forum i koja (*SAMO JEDNA*):Unikatan avatar

Strana 1 od 2 1 2 PoslednjaPoslednja

Slične teme

1. Pohvale i prituzbe na članove Hitne pomoći
    Od Veljko_Hekler u forumu Hitna Pomoć
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.07.2021, 21:56
  2. | ~ | Hitman Agency - Žalbe na članove | ~ |
    Od Tommy Kiryakov u forumu Hitman
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 28.06.2021, 15:43

Ovlašćenja postavljanja